Pan Buźka

Magik
Iluzjonista
Komik
Konferansjer

Niezapomniane Urodziny

Kompleksowa organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie i okolicach – dla Pana Buźki to nic trudnego! Wszystkim tym, którzy pragną radosnej i niezapomnianej zabawy, proponujemy Żółty Pakiet Urodzinowy. Gry i konkursy, animacje przy muzyce, pokazy magii i inne atrakcje wypełnią to urodzinowe przyjęcie pełne wrażeń po brzegi – tak, aby uśmiech z twarzy dzieci nie schodził ani na chwilę.
Kto z nas nie kocha szalonych zabaw przy muzyce? Podczas animacji Pana Buźki żadna nóżka nie ustoi spokojnie! Będziemy się wygłupiać, tańczyć układy do znanych hitów, a także brać udział w superciekawych konkursach. Nasz uśmiechnięty prowadzący skręci z balonów kolorowe zwierzaki, zaś urodzinowy bohater otrzyma od niego upominek-niespodziankę.

Jubilata i wszystkich jego gości zaczarujemy podczas niezwykłego pokazu iluzji i magii! A będzie ona jedyna w swoim rodzaju, Pan Buźka bowiem posiada niespotykany dar władania magią „żółtą”. Dzięki niej jest on w mocy rozbawiania do łez wszystkich dzieci, ale również dorosłych! Zaś występ oprócz pokazów magicznych pełen będzie przezabawnych żartów oraz gagów. Poza tym, jubilat zostanie zaproszony jako asystent do wykonania pierwszej i najważniejszej sztuczki podczas całego pokazu, czym z całą pewnością zaskarbi sobie podziw wszystkich zgromadzonych.

Pan Buźka zaopiekuje się dziećmi od samego początku przyjęcia aż do jego końca, dopóki do domu nie uda się ostatni z gości. Podczas zabawy nie pozwoli, aby którykolwiek z uczestników poczuł się pominięty, angażując w animacje wszystkich bez wyjątku. Jedyną przerwą w atrakcjach będzie czas na urodzinowy tort, po którym wszyscy wspólnie zaśpiewają jubilatowi sto lat i… bez chwili nudy powrócą do zabawy! Z tego powodu rodzice mogą spokojnie się zrelaksować i nie martwić o nic, z całkowitą pewnością, że ich pociechy otoczone są najlepszą opieką.

W urodzinowym pakiecie zawarte są wszystkie materiały potrzebne do realizacji atrakcji, balony, nagłośnienie, nagrody dla zwycięzców konkursów i upominek dla jubilata. Urodziny z Panem Buźką to dwie godziny niezapomnianej imprezy dla dzieci w wieku 5-12 lat. Organizujemy w Warszawie urodziny pełne śmiechu i radości. Dajcie się porwać magii niezwykłej zabawy!

Dowiedz się więcej: Magik na urodziny

Pan buźka odwiedził
    For Life logo-otwarte-drzwi-cmyk-color Skakanka EY-logo-li Lindt Citi_Handlowy_logo_BIG rezydencjazalewskichpruszkow Zlote-Tarasy Decathlon In touch coty_beaty_liberated m1 s3_logo_king-cross-praga_galeria-handlowa ganadorsport_logo

KONTAKT Skontaktuj się ze mną!

Instagram: