Pan Buźka

Śmiech jak słońce spędza zimę z ludzkiej
twarzy.

O mnie

Pan Buźka – to żółto-zabawna postać zamieszkująca środowisko warszawskie lecz występująca również na terenach całej Polski. Żywi się głównie śmiechem i drobnymi żartami znalezionymi w okolicach sceny. Przejawia skłonności artystyczne, przystosowując się do otoczenia, jako: magik, komik, animator lub konferansjer. Prowadzi koczowniczy tryb życia, cyklicznie migrując na dalekie eventy lub lokalne imprezy. Charakteryzuje się łagodnym usposobieniem i przyjaznym stosunkiem do ludzi, zwłaszcza do dzieci. Szybko łapie z nimi kontakt i jest skory do zabawy. Powszechnie uznawany za jednego z najbardziej towarzyskich osobników w swoim gatunku. U samca można zauważyć charakterystyczny żółty strój, którego znakiem szczególnym jest jego czarny cylinder. Samicy jak dotąd nie odnotowano. Pan Buźka obecnie znajduje się pod ochroną, gdyż jest jedynym przedstawicielem swojego gatunku.

Pan Buźka

Magik

Pozwól swojemu dziecku przenieść się w niezwykły świat magii i niewytłumaczalnych sztuczek. Magia w wykonaniu Pana Buźki bawi i zachwyca!

Zobacz więcej >

Komik

Zaśmiewaj się do łez oglądając Pana Buźkę na scenie. Jego etiudy to unikalna mieszanka magii, tańca, komedii i pantomimy, która bawi się wyobraźnią widza!

Zobacz więcej >

Animator

Daj się porwać szaleństwu podczas tańca i zabaw do muzyki. Energiczne i pełne humoru animacje porwą wszystkich do wspólnej zabawy!

Zobacz więcej >

Konferansjer

Weź udział w konkursach przygotowanych przez Pana Buźkę. Posłuchaj jak zapowiada innych artystów i bawi publiczność na imprezach!

Zobacz więcej >