Aktualności

pan Buźka pan Buźka
pan Buźka

Pan Buźka i Sztorm Grupa nad Zalewem Zegrzyńskim

W te wakacje Pan Buźka łączy siły wraz z Grupą Sztorm! Przez całe wakacje, na każdym z dziesięciu turnusów półkolonii, pojawi się ostatniego dnia na zakończenie i zaprezentuje swój zabawny pokaz dla dzieci. Dodatkowo maluchy będą mogły liczyć na niezapomnianą imprezę, na której wezmą udział w muzycznych zabawach i razem z naszym żółtkoksiężnikiem zatańczą wiele choreografii do najnowszych muzycznych hitów!

25.06.2019

Muzyka, Mikrofon, Akcja!

Już jest nowa książka autorstwa Bartosza Gembskiego (Pana Buźki). Muzyka, Mikrofon, Akcja! to idea prowadzenia imprez dla dużej ilości dzieci bez użycia sprzętu animacyjnego. Ale jak to bez sprzętu, to tak się da?! - Mógłbyś spytać. Bartek w swojej książce udowadnia, że jedyne czego potrzebujesz, aby świetnie animować to właśnie... muzyka, mikrofon i interakcja z dziećmi. Dowiesz się jak przygotować ciekawy program imprezy, jakie zabawy i konkursy wybrać oraz przede wszystkim jak tańczyć z dziećmi i jak tworzyć własne choreografie.

01.10.2018

Wakacje w domach kultury

Podczas wakacji Pan Buźka chętnie pojawia się we wszelkich domach i ośodkach kultury. To idealny moment, by zorgnizować pokaz magii dla najmłodszych, którzy spędzają lato w mieście. Jeżeli chcesz urozmaicić dzieciom ten czas, skontaktuj się z Panem Buźką i podaruj maluchom odrobinę magii.

01.07.2018

Magik na komunię świętą!

Pokaz magii na uroczystości pierwszej komunii świętej? Czemu nie! Od kilku lat jest to bardzo popularna forma atrakcji dla dzieci podczas uroczystego obiadu i świętowania tego jakże ważnego dnia. Pan Buźka przygotował spejalny program magii na tę okoliczność i chętnie swoimi sztuczkami uprzyjemni czas wszystkim przybyłym gościom. 

19.02.2018

Urodziny dla dzieci z Panem Buźką

Iluzjonista na urodziny? Animator dla dzieci? Jeśli szukasz takich atrakcji to dobrze trafiłeś. Urodziny z Panem Buźką to niezwykła przygoda pełna humoru i zabawy. Program zawiera wszystko to co nasze pociechy kochają najbardziej: zabawne gry i konkursy, disco na którym tańczymy i bawimy się do muzyki, balonowe zwierzaki, a także interaktywny pokaz magii.

12.02.2018

Bal karnawałowy w Twojej szkole!

Czy chcielibyście aby Pan Buźka zawitał do Waszej szkoły i poprowadził niezapomniany bal karnawałowy? Wystarczy skontaktować się ze mną i zarezerwować odpowiedni termin. W czasie karnawału proponuję Wam wyśmienitą zabawę, przygotowaną na tę właśnie okazję. Nie zabraknie tańców animacyjnych, gier i zabaw klasowych, a także konkursów. Jest możliwość poszerzenie programu balu o pokaz magiczny. Śpieszcie się, bo wolnych terminów jest coraz mniej.

07.01.2018

Święty Mikołaj w Złotych Tarasach

Jak co roku w sezonie grudniowym wcielam się w rolę Świętego Mikołaja. Tym razem będzieci mogli mnie spotkać w kilku warszawskich galeriach handlowych, między innymi w Złotych Tarasach. Wypatrujcie czerwonego gościa z workiem prezentów w dniach: 6.12, 9.12, 10.12, 15.12, 22.12 i 23.12. Na pewno będę miał dla Was jakąś słodką niespodziankę i chętnie zrobię sobie z Wami zdjęcie! A tym czasem Ho! Ho! Ho! Wesołych Świąt! 

01.12.2017

Janusze Iluzji 2

Niecały rok temu odbyła się premiera naszego spektaklu zatytuowana Janusze Iluzji. Spotkała się ona z dużą aprobatą ze strony widzów, dlatego idąc za ciosem postanowiliśmy stworzyć kontunuację naszej historii. Już 24 listopada w klubie Dzika Strona Wisły zapraszam wszystkich na Januszy Iluzji 2. Bilety dostępne są na stronie DSW i na Facebooku.

09.11.2017

Pan Buźka w Mam Talent!

Razem z kilkoma innymi kolegami po fachu wybraliśmy się do znanego wszystkim programu telewizyjnego Mam Talent. Poszedłem tam zaprezentować coś czego wcześniej jeszcze nie robiłem, także traktuję to jako program eksperymentalny. Czy się uda i czy się spodoba jury? Przekonamy się już niebawem.

16.08.2017

Animacje na Zielonym Targówku

Przez całe wakacje w co drugą sobotę lipca i sierpnia będziecie mogli mnie spotkać na Zielonym Targówku przy ulicy Głębockiej 13 i razem ze mną spędzić miło czas. Nie zabraknie gier i zabaw, malowania twarzy i skręcania balonów. Rodzice będą mogli wylegiwać się na leżakach zajadając smakołyki z grilla, a najmłodsi zagrają ze mną w giga grę planszową. A wszystko tego dnia jest całkowicie za darmo! 

01.07.2017

Pan buźka odwiedził
    For Life logo-otwarte-drzwi-cmyk-color Skakanka EY-logo-li Lindt Citi_Handlowy_logo_BIG rezydencjazalewskichpruszkow Zlote-Tarasy Decathlon In touch coty_beaty_liberated m1 s3_logo_king-cross-praga_galeria-handlowa ganadorsport_logo

KONTAKT Skontaktuj się ze mną!

Instagram: