Pan Buźka

Magik
Iluzjonista
Komik
Konferansjer

Zaproś magika na urodziny!

Fruwające serpentyny, zabawa w chowanego, miski pełne chipsów i żelków… Czy kolejne takie urodziny znudziły Cię już zupełnie? Uwaga, uwaga, jest na to rozwiązanie. Z krainy żółtej magii na ratunek przybywa żółtoksiężnik!

Pan Buźka to wyjątkowy magik, który zaczaruje urodziny każdego dziecka. Wyjątkowy – bo jak nikt inny włada mocą humoru i śmiechu! Nasz czarodziej sprawi, że ten dzień będzie dla Twojej pociechy niezapomniany. Nauczy jubilata, jak wykonać pierwszą i najważniejszą sztuczkę podczas całego pokazu, po czym pozwoli mu wystąpić na scenie w roli swojego asystenta. Zachwyt i podziw koleżanek i kolegów gwarantowane! Następnie poprowadzi resztę magicznego występu, angażując w niego całą publikę: wspólne czarowanie i rzucanie zaklęć wywoła szczery uśmiech na twarzy każdego z obecnych. Do wyboru mamy aż trzy warianty czasowe: 30, 40 lub aż 60 minut – tak, aby jak najlepiej dobrać opcję do wieku i potrzeb dzieci.

Ale pokazy Pana Buźki to nie tylko magiczne sztuczki. To niezapomniany występ pełen żartów i humoru, który sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli będą zaśmiewać się do rozpuku. Nikt nie ucieknie przed urokiem żółtej magii!

Żeby występ żółtoksiężnika przebiegł bez żadnych zakłóceń i był jak najlepszym przeżyciem, warto, aby rodzice pamiętali o kilku wskazówkach. Powinien on się odbyć najwcześniej pół godziny po zaplanowanym początku przyjęcia, tak, aby również spóźnialscy mieli szansę go obejrzeć. Najlepiej, gdyby wszelkie „rozpraszacze” schowane były poza zasięgiem dzieciaków – balony, jedzenie i picie, a nawet domowe zwierzątka potrafią skutecznie odwrócić uwagę zgromadzonych – a chcemy przecież, aby nic nie zakłócało odbioru zarówno naszym pociechom, jak i ich przyjaciołom. Poza tym, należy jedynie zaopatrzyć się w dobre humory, a magikowi zapewnić mały stolik lub taboret do postawienia swojej walizki… i już! Wszystkim innym zajmie się nasz czarodziej! :)

Magik na urodziny to idealny pomysł na niecodzienne spędzenie tego wyjątkowego dnia w Warszawie i okolicach. Wszystkim pragnącym jeszcze bardziej niezwykłej zabawy proponujemy pakiety urodzinowe, w których oprócz pokazu magii znajduje się wiele innych atrakcji prowadzonych przez Pana Buźkę. Arcyciekawe występy, zero nudy i kupa śmiechu – żółtoksiężnik zaczaruje urodziny Twojego dziecka!

Sprawdź resztę oferty: Iluzjonista dla dzieci

Pan buźka odwiedził
    For Life logo-otwarte-drzwi-cmyk-color Skakanka EY-logo-li Lindt Citi_Handlowy_logo_BIG rezydencjazalewskichpruszkow Zlote-Tarasy Decathlon In touch coty_beaty_liberated m1 s3_logo_king-cross-praga_galeria-handlowa ganadorsport_logo

KONTAKT Skontaktuj się ze mną!

Instagram: