Pan Buźka

Magik
Iluzjonista
Komik
Konferansjer

Żółtoksiężnik: warszawski magik dla dzieci

Królik z kapelusza i znikające piłeczki? Witajcie w świecie najprawdziwszych czarów! Jednak tym razem, moi drodzy, nie będzie to okropna i demoniczna czarna magia. Pan Buźka zaprasza na jedyny w swoim rodzaju pokaz żółtej magii!

W owych pokazach nie ma absolutnie mowy o złych czarach. Ta niezwykła moc potrafi swą siłą sprawić, że rozchmurzą się nawet największe smutasy, a uśmiech już nigdy nie zniknie z twarzy żadnego z uczestników. Kolorowe baloniki, gadżety i prześmieszne zaklęcia doprowadzą do łez radości każdego małego i dużego widza.

Pan Buźka, nadludzko zabawny magik dla dzieci z Warszawy, potrafi zaczarować każdy kinderbal i wydarzenie dla najmłodszych. Festyny rodzinne, akcje promocyjne, dzień dziecka czy karnawał to tylko jedne z niewielu okazji, na których może pojawić się nasz żółtoksiężnik. Z ogromną przyjemnością przybędzie także na chrzty, komunie i inne imprezy rodzinne, a nawet na urodziny Twojej kochanej pociechy. Tego wyjątkowego dnia Pan Buźka nauczy jubilata niesamowitej sztuczki, którą chwilę później będzie mógł zaczarować swoich przyjaciół i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wywołać w ich oczach niemały podziw.

Nasz żółtoksiężnik ma również niezwykły dar czarowania nawet kilkuset osób w jednym momencie! Dlatego bardzo chętnie występuje na scenie podczas festynów czy pikników, a nawet akcji promocyjnych w hipermarketach. Uwielbia także pojawiać się w szkołach i przedszkolach, bo nie ma lepszego sposobu integracji z rówieśnikami niż zaczarowanie ich poprzez wspólny śmiech.

Gdyby tego było mało, Pan Buźka nie pozwala na to, żeby choć przez chwilę nudziło się jakiekolwiek dziecko. Dlatego też publiczność bierze czynny udział w całym występie żółtej magii, pomagając w czarach i wspólnie wypowiadając zaklęcia. Moc rozrywki i śmiechu gwarantowana – nie tylko dla tych najmłodszych!

Żeby występy magiczne były dla dzieci jak najbardziej niezapomnianym i pełnym radości przeżyciem, żółtoksiężnik przygotował specjalny poradnik w celu jak najlepszego przygotowania się do pokazu. Wszystkich rodziców zachęcamy do zapoznania się z nim pod TYM linkiem oraz… do zaproszenia magika dla dzieci z Warszawy na imprezę lub pod swój dach!

Zobacz więcej: Animacje dla dzieci.

Pan buźka odwiedził
    For Life logo-otwarte-drzwi-cmyk-color Skakanka EY-logo-li Lindt Citi_Handlowy_logo_BIG rezydencjazalewskichpruszkow Zlote-Tarasy Decathlon In touch coty_beaty_liberated m1 s3_logo_king-cross-praga_galeria-handlowa ganadorsport_logo

KONTAKT Skontaktuj się ze mną!

Instagram: