Pan Buźka przedstawia

Żółty Pakiet Urodzinowy

Magia / Taniec / Zabawa2 godziny interaktywnej zabawy gwarantującej śmiech i zadowolenie dzieci.

Pan Buźka

Żółty Pakiet Urodzinowy to kompletny program przygotowany specjalnie na przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 5-12 lat. Zawiera wszystko to co nasze pociechy kochają najbardziej: zabawne gry i konkursy, disco na którym tańczymy i bawimy się do muzyki, balonowe zwierzaki, a także interaktywny pokaz magii.

Przez całą imprezę wszystkie dzieci zaangażowane są w animacje, co pozwala Wam, drodzy rodzice, zrelaksować się i nie martwić się o to czy dzieci się dobrze bawią. Cały program obejmuje wszystkie elementy urodzinowego przyjęcia od początku do końca. To znaczy, że rozpoczyna się jeszcze zanim jeszcze dotrą wszyscy goście, a kończy w momencie kiedy na sali nie będzie nikogo.

Najważniejszą osobą na przyjęciu będzie oczywiście jubilat i to jemu będzie poświęcona największa uwaga podczas imprezy. Weźmie udział w pierwszej i najważniejszej sztuczce podczas pokazu magii, stanie się gwiazdą na disco, a także otrzyma upominek podczas gier i zabaw. Wszystko to ma na celu sprawić, by ten dzień był dla jubilata najważniejszym dniem w całym roku i by zapamiętał go na długo.

Żółty Pakiet Urodzinowy to:

 • Radość i niezapomniane chwile dla dzieci
 • Zaoszczędzony czas i stres dla rodziców
 • Satysfakcja i uznanie gości
 • Dobra zabawa dla wszystkich
Pan Buźka

Jak wygląda program imprezy od początku do końca?

1. Powitanie

Na miejscu imprezy pojawię się jako pierwszy, żebym mógł przebrać się w swój strój Pana Buźki i na spokojnie przygotować się do imprezy, ale co ważniejsze żebym mógł przywitać razem z Tobą drogi jubilacie i Twoimi rodzicami, zaproszonych gości. Na tym etapie Twoi koledzy i koleżanki mogą być jeszcze nieco nieśmiali, dlatego zbudujemy z nimi relacje wygłupiając się do muzyki, by oswoić ich z nową sytuacją. Pomożesz mi w tym? To jest też moment, w którym jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy zorganizujemy mini konkurencje z udziałem baniek mydlanych.

2. Gry i zabawy

Wszyscy goście już do nas dotarli, dlatego możemy zacząć naszą niezwykłą podróż do magicznego świata pełnego śmiechu i radości. Rozpoczynamy od zabaw, w których bawimy się wszyscy razem integrując się i tworząc niezwykłą atmosferę na kolejne atrakcje. Towarzyszy nam muzyka i radosne okrzyki Twoje i Twoich gości, co daje nam wszystkim do zrozumienia, że na tej imprezie cicho nie będzie. W trakcie zabawy otrzymasz ode mnie upominek – niespodziankę. Ale uważaj! Będziesz musiał o niego zawalczyć!

3. Pokaz magii

Po emocjach sięgających zenitu powinien przyjść czas na relaks… ale czy na pewno? O nie! Nie na Twojej imprezie! Mamy jeszcze zbyt dużo energii, żeby odpoczywać. Za chwilę zacznie się pokaz magii, na który wszyscy czekaliśmy. I to nie zwykły pokaz, na którym obejrzysz tylko sztuczki. To familijne show pełne humoru, w którym żarty i gagi dostosowane są do Twojego wieku i wieku Twoich koleżanek i kolegów. Jeśli myślisz, że podczas pokazu będziecie siedzieć i w spokoju oglądać mój występ, to się mylisz! Będę potrzebował asystentów, którzy pomogą mi czarować i wypowiadać razem ze mną zaklęcia, a na pierwszy ogień pójdziesz właśnie Ty! To będzie sztuczka zarezerwowana specjalnie dla Ciebie.

4. Krótka przerwa i tort

Koniec pokazu informuje nas, że jesteśmy w połowie imprezy, dlatego zrobimy chwilę przerwy. Tu nie chodzi o to, że nie mamy już siły, po prostu trochę zgłodnieliśmy. Razem zaprosimy wszystkie dzieci i ich rodziców do stołu, na którym czekać będą różne smakołyki. Przez kilka minut będziesz miał okazję wymienić się wrażeniami z pozostałymi uczestnikami imprezy, a ja w tym czasie przygotuję się do drugiej części naszej zabawy. To nie potrwa długo, obiecuję. A jak tylko skończę to od razu do Was przyjdę i pobawimy się chwilę przy stole, tak żebyście się nie nudzili, a jednocześnie żeby wszyscy na spokojnie mogli dokończyć jedzenie. Tak naprawdę zależy mi na tym, żebyście wszyscy pozostali przy stole bo już za chwilę wjedzie tort i wszyscy razem zaśpiewamy Ci głośno sto lat. Ale ciii… nie mów nikomu, że Ci o tym powiedziałem. 

5. Disco

No! Trochę podjedliśmy i od razu nabraliśmy więcej sił na najbardziej energiczną część naszego programu. Tutaj nie pozwolimy nikomu podpierać ścian i każdego wyciągniemy na parkiet. Uwierz mi na słowo, tutaj to się dopiero wybawicie. Będziemy wspólnie tańczyć zabawne choreografie do znanych przebojów, zagramy w szalone gry muzyczne i przeprowadzimy konkurs…jaki? To niespodzianka! Coś mi mówi, że zostaniesz gwiazdą tej imprezy.

6. Zakończenie

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale jak to mówią lepiej mieć mały niedosyt niż być przesyconym. To nie oznacza, że już w tym momencie się żegnamy. Wcześniej jeszcze Ty i pozostałe dzieci otrzymają ode mnie skręconego z balona zwierzaka, albo miecz, albo kwiatka w takim kolorze jakim będziecie chcieli. A na sam koniec jeszcze raz przypomnimy wszystkim gościom dlaczego się tutaj zebraliśmy i uhonorujemy Cię wielkimi brawami, tak żebyś zapamiętał ten dzień na długo.

Żółty Pakiet Urodzinowy pozwoli dzieciom w pełni oddać się temu na co zasługują najbardziej – beztroskiej zabawie. Razem z Panem Buźką przeniosą się do świata, w którym nie ma czasu na nudę, a każda chwila jest coraz bardziej ekscytująca. To również duży komfort dla rodziców, którzy zwykle nie mają czasu i pomysłów na organizację urodzin dla swojego dziecka, a chcieliby żeby ten dzień był wyjątkowy. Dobra wiadomość! Powierzcie przyjęcie urodzinowe swojego dziecka Panu Buźce, a o nic nie będziecie musieli się martwić.

W cenę wliczone są:

 • Gry i zabawy, konkursy, pokaz magii, disco
 • Wszystkie materiały potrzebne do realizacji powyższych atrakcji
 • Balony dla dzieci
 • Upominek dla jubilata i nagrody dla uczestników
 • Nagłośnienie
 • Dojazd

Ważne informacje:

 • Przyjęcie urodzinowe może się odbyć na terenie Warszawy i okolic.
 • Tort i poczęstunek dla gości organizowany jest we własnym zakresie.
 • Stół z poczęstunkiem powinien być wyraźnie oddzielony od miejsca gdzie będą odbywać się animacje.
 • Najlepszym pomieszczeniem na przeprowadzenie imprezy urodz-inowej jest pusta sala z wystarczająco dużą ilością przestrzeni na przeprowadzenie zabaw i tańców.
 • Ewentualne dekoracje w postaci balonów, serpentyn itp. najlepiej przyczepić do ścian poza zasięgiem dzieci.