Pan Buźka przedstawia

Gwiazdkowa Impreza Mikołajkowa

Taniec / Zabawa / PrezentyAnimacje w świątecznym klimacie z wizytą Świętego Mikołaja.

Pan Buźka

Gwiazdkowa Impreza Mikołajkowa to doskonała propozycja dla wszystkich szkół, przedszkoli, firm i innych instytucji, które chciałyby urozmaicić dzieciom czas w wyjątkowo świątecznej atmosferze. W programie nie zabraknie świątecznych animacji Pana Buźki w postaci tańców animacyjnych, i pokazu magii. Towarzyszyć nam będzie również Śnieżynka, która poprowadzi zimowe gry i zabawy, a na sam koniec odwiedzi nas gość specjalny – sam Święty Mikołaj, który z pewnością nie przyjdzie z pustym workiem.

Wszystkie gry i zabawy, tańce animacyjne, a także pokaz magii są tematycznie powiązane ze Świętami Bożego Narodzenia. Przez cały program wszystkie dzieci zaangażowane są w animacje, a intensywność zabawy dostosowana jest do ich wieku. Na specjalne życzenie istnieje możliwość poszerzenia programu o inne atrakcje. programu

Gwiazdkowa Impreza Mikołajkowa to:

 • Zimowe gry i zabawy
 • Świąteczny pokaz magii
 • Gwiazdkowe prezenty od Św. Mikołaja
 • Prawdziwie Bożonarodzeniowa atmosfera
Pan Buźka

Jak wygląda program imprezy od początku do końca?

1. Powitanie

Na początku przywitam Was w towarzystwie mojej roześmianej Śnieżynki. Oboje opowiemy Wam co będziemy dziś robić i na kogo będziemy czekać, choć coś mi mówi, że Wy już doskonale to wiecie.

2. Tańce animacyjne

Zaczniemy, jak to się mówi, z przytupem. Zatańczymy wspólnie kilka tańców, które wprowadzą nas w świąteczny klimat i nakręcą nas do dalszej zabawy. Weźmiemy również udział w kilku zabawach, cały czas bacznie nasłuchując czy nasz oczekiwany gość gdzieś już  przypadkiem się nie zbliża.

3. Pokaz magii

Czy można wyobrazić sobie coś bardziej magicznego od samego pokazu magii? Oczywiście, że nie! Dlatego, jak na magika przystało, zabiorę Was w podróż do krainy czarów. Na tę okazję przygotowałem dla Was pokaz w wersji świątecznej. Spróbujemy dowiedzieć się jak Mikołaj niezauważony wchodzi do każdego domu, czy Rudolf faktycznie ma czerwony nos i jak mieści wszystkie prezenty do swojego worka.

4. Zabawy ze Śnieżynką

Pewnie nie możecie się już doczekać Świętego Mikołaja, mam rację? Nie wiem dlaczego tak długo do nas nie przychodzi. Dlatego postaram się go poszukać i jak go znajdę powiem mu gdzie ma się kierować. Dlatego ja się już Wami pożegnam, natomiast moja Śnieżynka przygotuje Was na powitanie Mikołaja. Może ktoś z Was zostanie jego pomocnikiem.

5. Wizyta Świętego Mikołaja

To chyba moment, na który wszyscy czekaliśmy. W końcu odwiedził zawitał do nas sam Święty Mikołaj. Zanim rozda wszystkim prezenty na pewno chwilę porozmawia z dziećmi. Opowie o swojej pracy, zapyta się Was czy znacie tradycje Bożonarodzeniowe i może wspólnie zaśpiewa kolędę. A gdy każdy dostanie już swój upominek będzie chwila na to, żeby zrobić sobie z Mikołajem wspólne zdjęcie.

6. Zakończenie

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale jak to mówią lepiej mieć mały niedosyt niż być przesyconym. Na zakończenie zatańczymy taniec, który podobał Wam się najbardziej, a później każdy kto będzie miał ochotę może przyjść i przybić mi piątkę. Mam nadzieję, że zobaczymy się również za rok.

Gwiazdkowa Impreza Mikołajkowa to połączenie szalonych animacji Pana Buźki z wizytą samego Świętego Mikołaja w tym jakże magicznym czasie jakim są Święta Bożego Narodzenia. Podczas zabawy dzieci przygotowują się na nadejście oczekiwanego gościa biorąc udział w pokazie magii, tańcach i zabawach, w których pomoże im również Śnieżynka. Na koniec mają okazję spotkać się z prawdziwym Świętym Mikołajem i na pewno zapamiętają tę chwilę na bardzo długo.

W cenę wliczone są:

 • Konferansjer/animator, Śnieżynka
 • Świąteczne animacje, pokaz magii, wizyta Świętego Mikołaja
 • Wszystkie materiały potrzebne do realizacji powyższych atrakcji
 • Nagłośnienie
 • Dojazd

Ważne informacje:

 • Prezenty dla dzieci i ewentualny poczęstunek organizator zapewnia we własnym zakresie.
 • Stół z poczęstunkiem powinien być wyraźnie oddzielony od miejsca gdzie będą odbywać się animacje.
 • Organizator powinien zapewnić oddzielne pomieszczenie, w którym Święty Mikołaj będzie mógł się przebrać.
 • Ewentualne dekoracje w postaci balonów, serpentyn itp. najlepiej przyczepić do ścian poza zasięgiem dzieci.