Pan Buźka przedstawia

Słoneczny Dzień Dziecka

Magia / Taniec / Zabawa2 godziny interaktywnej zabawy gwarantującej śmiech i zadowolenie dzieci.

Pan Buźka

Słoneczny Dzień Dziecka to program przygotowany specjalnie dla szkół i przedszkoli podczas najważniejszego święta każdego dziecka. W trakcie dwugodzinnej zabawy dzieci będą mogły obejrzeć interaktywny pokaz magii, zatańczą razem z Panem Buźką wiele energicznych tańców animacyjnych, a także wezmą udział w różnych śmiesznych konkurencjach, które tylko na pozór wydają się łatwe do zrobienia.

Impreza może być zorganizowana zarówno na powietrzu jak i w budynku placówki. Przez cały program wszystkie dzieci zaangażowane są w animacje, a intensywność zabawy dostosowana jest do ich wieku. Na specjalne życzenie istnieje możliwość poszerzenia programu o inne atrakcje.

Słoneczny Dzień Dziecka to:

  • Magiczna podróż do świata czarów
  • Taneczna przygoda w krainie muzyki
  • Zabawna wyprawa do królestwa śmiechu
  • Niezwykłe wspomnienia na całe życie
Pan Buźka

Jak wygląda program imprezy od początku do końca?

1. Powitanie

Zanim rozpoczniemy naszą imprezę musimy poczekać na wszystkie klasy. To świetny moment na to, żebyśmy razem powygłupiali się w rytm najnowszych przebojów i żebyście poczuli atmosferę prawdziwej zabawy. 

2. Nietypowe konkursy

Gdy wszyscy do nas dojdą będziemy mogli rozpocząć od zabawnych konkurencji, które mogą okazać się trochę inne niż się z początku wydawały. Weźmie w nich udział kilka osób z każdej klasy, ale gwarantuję Wam, że również osoby siedzące na publice będą miały prawdziwy ubaw. Może uda nam się też zaangażować Waszych nauczycieli?

3. Pokaz magii

Skoro dopiero co mieliśmy trochę śmiechu to teraz pora na… jeszcze więcej śmiechu! To moment, w którym obejrzycie magiczne sztuczki, które oprócz tego, że Was zadziwiają, rozbawią Was do łez. Niektórzy staną się też moimi pomocnikami i razem ze mną będą czarować i wypowiadać tajne zaklęcia.

4. Tańce animacyjne

Pewnie już Wam trochę zdrętwiały nogi od siedzenia, to teraz trochę się poruszamy. Wystarczy, że włączymy muzykę i w jednej chwili staniemy się najlepszymi tancerzami na świecie. Będziemy tańczyć do piosenek, które doskonale znacie i zobaczycie jak świetnie będziemy się przy tym bawić.

5. Muzyczna zabawa

Wiecie ile jest zabaw i konkursów do muzyki? Ja znam ich bardzo dużo i chętnie Wam je pokażę. Czasem będziemy musieli kogoś udawać, czasem wykonać jakieś zadanie, a czasem po prostu tańczyć jak kto chce. W naszej zabawie nie ma wygranych i przegranych liczy się to, żeby cały czas się śmiać.

6. Zakończenie

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale jak to mówią lepiej mieć mały niedosyt niż być przesyconym. Na zakończenie zatańczymy taniec, który podobał Wam się najbardziej, a później każdy kto będzie miał ochotę może przyjść i przybić mi piątkę. Mam nadzieję, że zobaczymy się również za rok.

Słoneczny Dzień Dziecka pozwoli dzieciom w pełni oddać się temu na co zasługują najbardziej, czyli wspaniałej i beztroskiej zabawie. Razem z Panem Buźką przeniosą się do świata, w którym nie ma czasu na nudę, a każda chwila jest coraz bardziej ekscytująca. Wspólne tańce, zabawy i konkursy sprawią, że dzieci wyjdą roześmiane i bogatsze o niezapomniane wspomnienia. Z utęsknieniem będą odliczać dni do kolejnego balu.

W cenę wliczone są:

  • Konferansjer/animator i DJ
  • Realizacja całego programu imprezy
  • Wszystkie materiały potrzebne do jego realizacji
  • Nagłośnienie
  • Dojazd