Pan Buźka przedstawia

Złoty Bal Karnawałowy

Taniec / Zabawa / KonkursyProgram przygotowany specjalnie dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Pan Buźka

Złoty Bal Karnawałowy to godzinna lub dwugodzinna zabawa do muzyki, w której nawet przez chwilę nie ma czasu na nudę. Zawiera wszystkie elementy, które dzieci uwielbiają i w których chętnie uczestniczą. Tańce animacyjne, które są podstawą całego balu, gry i zabawy, w których dzieci integrują się klasowo, a także konkursy z zabawnymi konkurencjami.

Przez całą imprezę wszystkie dzieci zaangażowane są w animacje, a intensywność zabawy dostosowana jest do ich wieku. Scenariusz balu jest tak dostosowany, żeby idealnie nadawał się zarówno dla jednej klasy, jak i całej szkoły czy przedszkola.

W czasie balu jest również przewidziana krótka przerwa, by dzieci mogły skorzystać z toalety napić się i ewentualnie zjeść podwieczorek.

Złoty Bal Karnawałowy to:

  • Pozytywna energia podczas tańca
  • Integracja klasowa podczas zabaw
  • Zdrowa rywalizacja podczas konkursów
  • Dobry humor przez cały czas
Pan Buźka

Jak wygląda program balu od początku do końca?

1. Powitanie

Zanim rozpoczniemy bal musimy poczekać na wszystkie klasy. To świetny moment na to, żebyście opowiedzieli mi za co jesteście przebrani, jaki macie dziś humor i czy będziemy się razem dziś świetnie bawić. Możecie też powoli rozgrzewać parkiet, ćwicząc swoje najlepsze ruchy, bo już za kilka chwil będziecie mogli się nimi pochwalić. Wszyscy już doszli? W takim razie możemy zaczynać! Zabieram Was w magiczną podróż, w której odwiedzimy trzy niezwykłe wyspy. Zapnijcie pasy, bo startujemy! 

2. Wyspa Bajek

Jak dobrze znacie bajki? Nie wątpię, że jesteście w tym ekspertami. Jednak tym razem damy szansę wykazać się Waszym wychowawcom. Tak, dobrze słyszeliśmy sprawdzimy jak dobrze radzą sobie Wasi nauczyciele w bajecznym quzie. Obiecajcie mi tylko, że jeśli będą mieć z tym problemy to trochę im podpowiecie. Nie myślcie jednak, że tylko nauczyciele staną dziś do bajkowego wyzwania. Dla Was również przygotowałem kilka zabaw związanymi z bajkami.

3. Wyspa Zabawy i Zabawek

To ulubiona wyspa wszystkich dzieci. Tutaj zabawa panuje od rana do nocy, dlatego nie mogliśmy jej pominąć w naszej podróży. Skoro już się tutaj znaleźliśmy to pora trochę potańczyć z zabawkami, które na niej mieszkają. Teraz przyszedł czas na kolejne zabawy. Przygotowałem dla Was zabawne konkurencje, w których weźmiecie udział razem ze swoimi klasami i nauczycielami. Tutaj to dopiero będzie dużo śmiechu.

4. Przerwa

Każda podróż musi mieć kiedyś postój, ale to nie znaczy że już ją zakończyliśmy. To moment na to żebyście złapali trochę oddechu i nabrali sił na drugą część zabawy. Warto wtedy skorzystać z toalety, napić się czegoś lub nawet coś przekąsić. Gdy będziecie gotowi ruszymy na kolejną wyspę. 

5. Wyspa Tańca

Na tej wyspie spędzimy najwięcej czasu i zostaniemy na niej już do końca balu. Jak się pewnie domyślacie tutaj znów trochę potańczymy, ale również przeprowadzimy konkursy taneczne, poznamy tańce różnych państw, a także będzie czas na to żebyście sami pokazali swoje najlepsze ruchy. 

6. Zakończenie

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale jak to mówią lepiej mieć mały niedosyt niż być przesyconym. Na zakończenie zatańczymy taniec, który podobał Wam się najbardziej, a później każdy kto będzie miał ochotę może przyjść i przybić mi piątkę. Mam nadzieję, że zobaczymy się również za rok.

Złoty Bal Karnawałowy pozwoli dzieciom w pełni oddać się temu na co zasługują najbardziej, czyli wspaniałej i beztroskiej zabawie. Razem z Panem Buźką przeniosą się do świata, w którym nie ma czasu na nudę, a każda chwila jest coraz bardziej ekscytująca. Wspólne tańce, zabawy i konkursy sprawią, że dzieci wyjdą roześmiane i bogatsze o niezapomniane wspomnienia. Z utęsknieniem będą odliczać dni do kolejnego balu.

W cenę wliczone są:

  • Konferansjer/animator i DJ
  • Realizacja całego programu balu
  • Wszystkie materiały potrzebne do jego realizacji
  • Nagłośnienie
  • Dojazd