Pan Buźka

Magik
Iluzjonista
Komik
Konferansjer

Pan Buźka – jedyny taki iluzjonista

Niezwykłe iluzje i niewytłumaczalne sztuczki – które dziecko nie chciałoby zobaczyć tego na własne oczy? Zapraszamy do żółtej krainy czarów, w której jedyny prawdziwy żółtoksiężnik, Pan Buźka, pokaże Wam rzeczy, których nie będziecie mogli logicznie wyjaśnić! Ale, ale… nasz żółtoksiężnik nie jest zwyczajnym iluzjonistą. Posiada bowiem coś więcej niż tylko umiejętność wykonywania magicznych sztuczek. Potrafi jak nikt inny czarować widownię… humorem!

Pan Buźka podczas swojego niesamowitego występu korzysta z wielu fantastycznych rekwizytów. Kolorowe balony czy też wykonane z nich zwierzątka to tylko jedne z przedmiotów, jakimi potrafi czarować nasz iluzjonista.

Na pokazach iluzji publiczność to nie są jedynie bierni obserwatorzy. Dzieci biorą czynny udział w show, wypowiadając zaklęcia i pomagając magikowi w czarach, pełniąc rolę jego małych, magicznych asystentów. Występy Pana Buźki to jednak nie tylko czary. Pokazy wypełnione są przezabawnymi żartami oraz historyjkami, przez które i mali, i duzi będą śmiać się do rozpuku.

Nasz iluzjonista z Warszawy rozkręci każde przyjęcie w stolicy i okolicach. Bez problemu zaczaruje każdy festyn i piknik, event firmowy i promocyjny, komunię, chrzest i wesele. Występując w szkole czy przedszkolu, doprowadzi maluchy i starszaki do podziwu oraz śmiechu. Może nawet przyjechać specjalnie na dziecięce urodziny. Swoją magiczną mocą i nauką sprawi, że jubilat sam wykona specjalną sztuczkę, którą wprawi w niedowierzanie wszystkie koleżanki i kolegów.

Pan Buźka nie ogranicza się jedynie do typowych imprezowych lokalizacji – bez problemu przeprowadzi swoje show w takich zwariowanych miejscach, jak kort tenisowy czy nawet zwyczajny autobus! Podczas rodzinnych bądź firmowych uroczystości sprawi, że dzieciaki całkowicie zapomną o nudzie i z szeroko otwartymi oczami będą wpatrywać się w dokonania zabawnego żółtoksiężnika. Gwarantujemy, że na jego czar nie pozostaną obojętni nawet ci najstarsi członkowie rodziny – Pan Buźka zaskoczy i rozbawi do łez nie tylko maluchy, ale również ich starsze rodzeństwo, rodziców, ciocie czy nawet dziadków i babcie.

Zaproś Pana Buźkę na swoje przyjęcie czy event w Warszawie i poznaj tajniki prześmiesznej żółtej magii!

Zorganizuj urodziny z magikiem: Organizacja urodzin Warszawa

Pan buźka odwiedził
    For Life logo-otwarte-drzwi-cmyk-color Skakanka EY-logo-li Lindt Citi_Handlowy_logo_BIG rezydencjazalewskichpruszkow Zlote-Tarasy Decathlon In touch coty_beaty_liberated m1 s3_logo_king-cross-praga_galeria-handlowa ganadorsport_logo

KONTAKT Skontaktuj się ze mną!

Instagram: