Pan Buźka

Magik
Iluzjonista
Komik
Konferansjer

Animacje: niezapomniana zabawa dla każdego dziecka

Chcesz raz na zawsze zapomnieć o nudzie i sprawić, aby eventy, bale czy urodziny Twojego dziecka stały się niezapomnianym przeżyciem? Pan Buźka ma na to sposób idealny! Daj się porwać niesamowitej zabawie i tańcom w rytmach żywiołowej muzyki, a gwarantujemy, że uśmiech ani na chwilę nie zejdzie z dziecięcych twarzy.

Animacje dla dzieci autorstwa Pana Buźki to wyśmienita zabawa muzyce, ubarwiona solidną dawką humoru. W rytm energicznym hitów poprowadzi on szaleńcze tańce animacyjne, przeprowadzi fantastyczne konkursy oraz angażujące uczestników gry. Podczas hulańców dzieci zapomną o całym świecie.

Pan Buźka nie boi się żadnych wyzwań i z wielką radością poprowadzi zabawę dla grup każdej wielkości. Wspólne tańce prowadzone ze sceny podczas festynów i pikników, eventy firmowe oraz promocje w centrach handlowych, czy wreszcie imprezy szkolne i przedszkolne oraz imprezy zamknięte – dla Pana Buźki to sama przyjemność. Może on zarówno rozkręcić zabawę ze sceny przed 10 do 40 minut, jak i poprowadzić całe przyjęcie.

Nasz specjalista w arsenale swoich niezwykłych atrybutów i umiejętności posiada broń masowego rażenia, jaką jest… humor! Podczas nawet dwugodzinnych animacji sprawi niejednokrotnie, że wszystkie dzieci będą zaśmiewać się do rozpuku. W międzyczasie dzięki tańcom, zabawom i konkursom uśmiech ani na chwilę nie zejdzie z ich twarzy. Poza ogromnym poczuciem humoru Pan Buźka posiada takie cechy, jak kreatywność, cierpliwość, empatia i entuzjazm. Dzięki temu doskonale odpowiada na potrzeby dzieciaków, nie pozwalając nawet na chwilę nudy. Oprócz animacji przy muzyce oferuje on takie atrakcje ubarwiające program każdego przyjęcia, jak malowanie twarzy, skręcanie niesamowitych kształtów z kolorowych balonów oraz prześmieszne etiudy pełne komedii i pantomimy.

Słowo „animator” ma swoje korzenie w łacińskim „animo”, co po polsku oznacza „pobudzać”, „ożywiać” - czasowniki te idealnie pasują do roli i osobowości Pana Buźki. Za pomocą mikrofonu, ruchu i muzyki zachęci on do wspólnej zabawy nawet największych ponuraków, sprawiając, że słowo „nuda” na cały czas jego występu zniknie z dziecięcego słownika.

Zaproś tę komiczną, przyjazną postać w żółtym kubraku i czarnym cylindrze na festyn, bal karnawałowy czy urodziny dla dzieci, a poniesie on je aż do samego królestwa śmiechu. Pan Buźka swoimi animacjami rozkręci każdą zabawę w Warszawie i okolicach.

Sprawdź ofertę Magik na urodziny

 

Pan buźka odwiedził
    For Life logo-otwarte-drzwi-cmyk-color Skakanka EY-logo-li Lindt Citi_Handlowy_logo_BIG rezydencjazalewskichpruszkow Zlote-Tarasy Decathlon In touch coty_beaty_liberated m1 s3_logo_king-cross-praga_galeria-handlowa ganadorsport_logo

KONTAKT Skontaktuj się ze mną!

Instagram: